info@tuyluoglukardesler.com.tr
+90 216 411 62 44

Hakkımızda

1965 yılından beri ekmek ve pasta sektöründe faaliyet gösteren Tüylüoğlu Kardeşler, çevre bilincine sahip, teknolojiye ve insana yatırım yapan, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan, ürün kalitesi ile değer yaratan bir sirket olmayı amaçlamıştır.
Lezzeti ve kokusuyla sofralarımıza keyif getiren ekmeğe gereken özeni göstermenin görev olduğu düşüncesiyle yola çıkan Tüylüoğlu Kardeşler, çeşitli ekmeğin yanı sıra börek, çörek, kahvaltılık, kurabiye, kek, pasta, tatlı ve çikolata ile ürün çeşitliliğini artırmıştır. Konusunda uzman kişilerden oluşan profesyonel bir ekiple çalışmalarını sürdüren fırınımız, ürünlerini kimyasal katkı kullanmadan birinci kalite malzemelerden, en gelişmiş makine ve ekipmanlarla uluslararası hijyen ve kalite standardında üretmektedir. Tüylüoğlu Kardeşler’ in felsefesi; yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevresine ve doğaya saygılı, tüketiciyi koruyan, bilinçlendiren, müşterisiyle bütünleşen, insan kaynağını en iyi biçimde değerlendiren, “toplam kalite” felsefesini ve katılımcı yönetim şeklini benimseyen, her zaman daha kaliteli ürünler sunmayı hedefleyen, yenilikçi bir firma olarak varlığını sürdürmektir.

Misyonumuz

Tüylüoğlu Kardeşler için kalite, üretime geçilmeden önce başlar,ürün tüketiciye ulaştıktan sonra da devam eder.
Ekmekten sandviçe, kurabiyeden poğaçaya, kekten pastaya, farklı tadlar ve beğenilere seslenen Tüylüoğlu Kardeşler, farklı lezzetlerde, çok çeşitte kaliteli ürünler sunmaktadır. Düğün, Nişan, doğum günü, tebrik, kokteyl gibi organizasyonlar için gerekli olan her türlü pastane ürünleri, siparişiniz doğrultusunda özel olarak hazırlanıyor ve en iyi şekilde sunuluyor. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile gerçekleştirilen bu hizmet ise sadece bir telefon kadar yakınınızda. Ekmekten sandviçe, kurabiyeden poğaçaya, kekten pastaya, farklı tadlar ve beğenilere seslenen Tüylüoğlu Kardeşler, farklı lezzetlerde, çok çeşitte kaliteli ürünler sunmaktadır. Ürünlerimizi uluslararası hijyen, kalite standartı, özel lezzetler ve özenli sunumlarla harmanlayıp; hassasiyetle sizlere ulaştırarak, güveninizi hak etmeyi hedeflemekteyiz. Dünyanın ve özellikle İstanbul’ un özel tarifleriyle donatılmış mönümüzde; ekmek, sandviç, çörek, börek, kurabiye, pasta, macaron, ve birçok çeşit tatlı mevcuttur. Düğün, Nişan, doğum günü, tebrik, kokteyl gibi organizasyonlar için gerekli olan her türlü pastane ürünleri, siparişiniz doğrultusunda özel olarak hazırlanıyor ve en iyi şekilde sunuluyor. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile gerçekleştirilen bu hizmet ise sadece bir telefon kadar yakınınızda.